Професійна перекладацька компанія

На ринку з 2009 року

Телефон

(044) 87-12-02

Ви їдете в іншу країну і хочете, щоб на її території Ваші документи мали юридичну силу, але не знаєте, що для цього зробити?

Все не так складно, як здається на перший погляд. Для виїзду за кордон Вам потрібно отримати (проставити) Апостиль або Консульську легалізацію.

Країни, які підписали Гаазьку Конвенцію, не вимагають легалізації іноземних офіційних документів. В таких документах проставляється печатка «Апостиль».

Апостиль дає право державним документам однієї країни (яка входить в Гаазьку Конвенцію) діяти на законних підставах в іншій країні (яка входить в Гаазьку Конвенцію). Апостиль може бути складений державною мовою країни, і так само на мовах, прийнятих Конвенцією (англійською і французькою). В деяких випадках Апостиль дублюється на двох мовах.

Функція печатки «Апостиль» полягає в посвідченні підпису, справжності штампа або печатки, що скріплюють документ.

Апостиль проставляється на таких документах: свідоцтво про народження, шлюб та смерть, виписки, патенти, судові папери, нотаріальні акти і права підпису, дипломи, видані навчальними закладами.

Консульська легалізація документів на відміну від Апостилю застосовується в країнах, які не є учасниками Гаазької Конвенції. Це більш складна поетапна процедура, що вимагає посвідчення в консульстві держави, що приймає даний документ.

Будьте уважні! Документи, складені не належним чином, а також незаконні документи, легалізації не підлягають. Спроба легалізації таких документів притягується до кримінальної відповідальності.